Главная » Статьи » корзина

Режим утримання хворого собаки


При виявленні в собаки того чи іншого захворювання йому подається перша допомога, після чого його розміщують у стаціонарі для подальшого лікування (у випадку тяжкого захворювання), або переводять на амбулаторне лікування, яке полягає в тому, що хворий собака знаходиться у загальному вигулі, а для лікувальних процедур його водять у лазарет ветеринарної медицини. У випадку підозри на інфекційне захворювання собаку ізолюють з усіма наслідками, що звідси витікають (дезінфекція місця розташування службового собаки, нагляд та щеплення контактуючих тварин тощо).

Крім лікування, у залежності від характеру захворювання, хворий собака потребує особливого режиму утримання, догляду й годівлі. Режим догляду за хворим собакою є одним із важливих факторів, що сприяють його швидкому видужуванню.

Хворого собаку звільняють від усіх видів служби, розміщують у чистому, сухому, світлому приміщенні, надають спокій і призначають дозовані прогулянки.

Режим годування. Хворому собаці регулюють кількість та якість корму. Їжа повинна бути легко засвоюваною, поживною. Хворому собаці додатково до основного раціону призначають молоко, рис – замість крупи вівсяної чи пшона. Лікувальні маніпуляції проводяться за вказівкою лікаря ветеринарної медицини.

Категория: корзина | Добавил: Admin (10.Ноя.2012)
Просмотров: 263 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar